Sık Sorulan Sorular

Nasıl Sipariş Verebilirim?
Beğendiğiniz tasarım üzerinde gerekli bilgi alanlarını doldurarak ilerleyip siparişinizi tamamlayabilirsiniz. Sipariş notuna tasarımda kullanılacak bilgileri (isim vs.) yazabilirsiniz. Siparişiniz ardından muhasebe kontrolü ile işleme alınıp tasarım hazır olduğunda onayınıza sunulur, onayınız ile üretime geçilir.
Web Sitenizdekilerden Farklı, Kişiye Özel Tasarım Yapıyor musunuz?
Sitemizdeki özel tasarımların yanında sizlerden gelen içerikler ile size özel tasarımlarda yapabiliyoruz. Bunun için sitenin üst kısmındaki “Kendin Tasarla” butonunu kullanabilirsiniz.
Nasıl Ödeme Yapabilirim?
Ödemeler eft/havale veya kredi kartı şeklinde alınır. Siparişi geçtikten sonra hesap bilgileri size mail olarak iletilir. Ayrıca buradan da hesap bilgilerimize ulaşabilirsiniz. Siparişiniz, ödeme ile işleme alınacaktır. Kapıda ödeme seçeneği yoktur.
Sipariş Verdikten Kaç Gün Sonra Ürünler Kargoya Verilir?
Üretim süreci seçtiğiniz ürünlere ve atölyemizin yoğunluğuna göre 2-5 iş günüdür.
Kargoya Verildikten Kaç Gün Sonra Elimde Olur?
Kargo süresi için kargo firmasına bağlıyız. Hava şartları, trafik vs. durumuna göre genelde 1-3 iş günü içinde teslim etmektedir. Mobil alanlarda süre uzayabilir.
Kargo Ücreti Var mı?
www.ajansif.com’dan yapacağınız alışverişlerde ürünleriniz Aras Kargo ile ÜCRETSİZ olarak gönderilmektedir.
Kargom Nerede Görebilir miyim?
Ürünleriniz kargoya teslim edildiği gün size iletilen kargo takip numarası ile Aras Kargo web sitesinden kargonuzun durumunu görebilirsiniz.
Türkiye’de Yaşamıyorum, Yurtdışına Gönderiminiz Var mı?
Yurtdışı gönderimi şu an için mevcut değil.
Ürünler Kargoda Zarar Görür mü? Ne Yapmalıyım?
Nadiren de olsa taşıma esnasında oluşabilecek hasarlar için; kargoyu alırken sağlam teslim aldım belgesini İMZALAMADAN önce KARGO GÖREVLİSİ YANINIZDA İKEN dış pakette hasar (kıvrılma izi, yırtılma, kesik vs.) kontrolü yapınız. Pakette hasar varsa açıp ürünü kontrol ediniz. Eğer ürün de hasarlı ise hasar tespit tutanağı tutturmalısınız. Üzerinde “Hasar Tutanağı” olduğunu belirten belgeyi kurye ile beraber karşılıklı olarak imzalayınız. İmzalı hasar tutanağınız bize ulaştığında ürün yeniden size gönderilecektir. Aksi halde sorumluluk alıcıya ait olacaktır.
Sipariş Ettiğim Ürünlerin Üretim Süreci Ne Zaman Başlıyor?
Siparişiniz ardından muhasebe, ödeme kontrolü ile siparişinizi işlem sırasına alacaktır. Seçtiğiniz ürünlere göre 1-3 iş günü içinde tasarımı hazırlanıp onayınıza sunulur, onayınız ardından üretim süreci başlar. Atölyemizin durumuna 2-4 iş günü içinde üretimi yapılıp kargoya teslim edilir.
Ürünü İade Edebilir miyim?
Ürünler size özel hazırlandığından ve tasarım onayınız alınmadan üretime geçilmediğinden dolayı ücret iadesi kesinlikle yoktur.
Ürün Çeşitleriniz Nelerdir?
Doğum günü anı panoları, doğum günü afişleri, düğün – nişan – kına gecesi – sünnet törenleri için karşılama panoları, cutout panolar, fotoğraflarınızdan oluşan kolajkanvas tablolar, mutfak için tablo ve panolar, salon için tablo ve panolar, kural panoları, özel günler için hediyelik tablolar, fotoğraflı rakam panolar, hatıra çerçeveleri…