Malzeme Bilgisi

KANVAS TABLO NEDİR?
Tablolarımızda birinci kalite %100 pamuk kanvas kumaşa baskı yapılır ve 2×4 cm %100 kurutulmuş çam ağacından imal edilen şaselere kanvas kumaşlar el işçiliği ile gerilir. Çivi üzerine oturtarak asabilirsiniz. Veya şövale üzerinde kullanabilirsiniz. Dekoratif olduğundan etkinlik sonrasında da yıllarca duvarınızda kullanabilirsiniz. Hafif nemli bez ile temizlenebilir. Aşağıda ürünün ön ve arka bölümünden örnek fotoğraflarını görebilirsiniz.
KARTON AYAKLI PANO NEDİR?
5 mm kalınlığında sert ve hafif bir malzemedir. Arkasına kartondan ayak ve asma aparatı takılır, hem yerde hem de duvarda kullanabilirsiniz. Arkada ayakları yanlara yatırarak şövale üzerinde de kullanabilirsiniz. Hafif nemli bezle temizlenebilir. Darbe almaması gerekir. Aşağıda ürünün ön ve arka bölümünden örnek fotoğraflarını görebilirsiniz.
BRANDA NEDİR?
Branda, polyester kumaştır (muşamba benzeri). Köşelerine delik açılarak kuş gözü adı verdiğimiz metal halkalar takılır. İp geçirerek asabilirsiniz. Rulo şeklinde ve kuka içerisinde korumalı gönderilir, böylece kat izi olmadan prüzsüz şekilde size iletilir. Aşağıda ürünün ön ve arka bölümünden örnek fotoğraflarını görebilirsiniz.
FOLYO (YAPIŞKANLI KAĞIT) NEDİR?
Folyo, arkasındaki korumayı çıkardığınızda yapıştırabileceğiniz kağıt şeklinde malzemedir. Düz prüzsüz alana yapışabilir. Duvarda iz yapmaz, kolayca çıkarılabilir. Tek kullanımlıktır, bir defa yapıştırıldığında başka bir alana taşınamaz. Rulo şeklinde ve kuka içerisinde korumalı gönderilir, böylece kat izi olmadan prüzsüz şekilde size iletilir. Aşağıda ürünün ön ve arka bölümünden örnek fotoğraflarını görebilirsiniz.
QUICK BANNER NEDİR?
Branda afişin dik durmasını sağlayan ayaklı sistemdir. Demonte şekilde gönderilir. Kurulumu kolay bir üründür. Tek yapmanız gereken ayakları yerlerine yerleştirip afişi ayak üzerlerine oturtmaktır. Hiçbir yere dayamadan ve asmadan afişinizi gergin bir şekilde kullanmanızı sağlar. Standart 180 cm en, 2 m boyundadır.
ROLL UP NEDİR?
Roll UP Standlar görsel olarak display reklam malzemeleri için vazgeçilmez bir standçeşididir.Rolluplar fuar organizasyon tanıtım sunum reklam işlerinizde özel bez çantası ile kolayca taşıyabilceğiniz reklam aracıdır.RollUp Dijital baskı için tasarım yapılır.Tasarım aşamasından sonra yapılan dijital baskı rollup üzerine monte edilir.Rolluplar farklı ölçülerde imalatı yapılmaktadır.
DEKOTA NEDİR ?
PVC foam levhalar piyasada dekota yada foreksolaraktabilinirler.Tam Türkçe karşılığı köpük PVC levhadır. Hafif bir malzemedir.Dolayısıyla işleme,taşıma ve istifleme rahatlığı sunmaktadır. Malzemenin özgül ağırlığı düşürüldüğü için de sert pvc ye göre çok daha ekonomiktir. Rijit daha işlenebilir, daha uzun ömürlüdür. Uzun ömürlüdür, taşıması, işlemesi kolaydır. Yüzeyleri düzgündür. Darbeye dayanıklı malzemelerdir.